DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

NTT America Solutions, Inc. Datacenter & Cloud Solution Sales in Budapest, Hungary

NTT is a leading global IT solutions and services organisation that brings together people, data and things to create a better and more sustainable future.

In today’s ‘iNTTerconnected’ world, connections matter more now than ever. By bringing together talented people, world-class technology partners and emerging innovators, we help our clients solve some of the world’s most significant technological, business and societal challenges.

With people at the heart of our success, NTT is committed to attracting and growing the best talent and providing an environment where everyone feels they can belong and their contribution matters.

Want to be a part of our team?

A pozíciót betöltő kolléga felelős az adatközponti, és felhős projektek azonosításáért, fejlesztéséért és lezárásáért. A projektek személyre szabott többtermékes/többszállítós megoldásokat foglalnak magukban általában hardverrel, szoftverrel és szolgáltatásokkal. Alkalmazza az értékesítési készségeket a döntéshozókkal való kapcsolatteremtésre és lehetőségek bezárására. Lehetőséget ad át a szakmai kivitelező/tanácsadó csapatnak.

Working at NTT

Feladatok, felelősségek:

Kereslet generálása és DC/Cloud megoldások értékesítése:

  • Segíti az ügyfelek aktuális igényeinek azonosítását, valamint hatékonyan megfogalmazza, hogy az NTT miként tud hozzáadott értéket kínálni szolgáltatásaival és megoldásaival

  • Szoros együttműködés a Datacenter & Cloud üzletággal, hogy felhasználói megoldásokat dolgozzon ki meghatározott ügyfélszegmensekre, és megszólítsa a megcélzott ügyfélbázist kampányokon keresztül, koordinálja ezeket

  • Kapcsolattartás a meglévő és új potenciális ügyfelekkel

  • Megosztott stratégiák létrehozása az értékesítési célok eléréséhez, például új ügyfelek megkeresésére vonatkozó tervek kidolgozása, új ügyfelek megszerzése, ügyfelek elégedettségének növelése, ügyféllemorzsolódás minimalizálása

  • Belső csapatokkal (szakmai és kereskedelmi) való szoros együttműködés, hogy biztosítsa az ajánlatok nyomon követését, kezelését és időben történő kézbesítését

  • A Datacenter & Cloud üzletág támogatása az értékesítési fázisban

  • Az ügyfélre dedikált Account Manager-ek támogatása

  • A Datacenter & Cloud üzletág marketing anyagainak létrehozásában való részvétel

  • A marketing-el való együttműködés

  • Hozzájárul az NTT megoldásainak és szolgáltatásainak tudásbázisához a legjobb gyakorlatok, az iparági és technológiai trendek, belső érdekelt felekkel és ügyfelekkel való megosztásával

Szükséges ismeretek, készségek és tulajdonságok:

  • Támogatási szolgáltatások, tanácsadó szolgáltatások és műszaki szolgáltatások ismerete

  • Eredményközpontú megközelítés az üzleti értékesítésben

  • A pénzügyi kimutatások és mérőszámok mély ismerete, stratégiai ügyfélbeszélgetések lebonyolítása

  • Alapvető jogi ismeretek, a szerződéskötési fázis támogatásához

  • Csapattagok készségeinek és tudásának felmérése, ismerete

  • Ügyfélközpontúság, problémamegoldó készség

  • Kiemelkedő üzleti érzék és tárgyalási készség a felek számára előnyös megoldások kidolgozásához

  • Lehetőségek proaktív és önálló azonosításának képessége; kulcsfontosságú a vállalkozói gondolkodásmód

  • Csapatjátékos – koordináció és kapcsolattartás több üzleti területtel

  • Gyors tanulási és alkalmazkodási képesség

  • Magyar és angol tárgyalási szintű nyelvismeret

Szükséges tapasztalat:

  • Ügyfelekkel való erős kapcsolat kiépítésének képessége

  • Értékesítési, szerződéskötési folyamatban és az ügylet jogi vonatkozásai kezelésében szerzett releváns tapasztalat

  • Értékesítési, ügyfél-elköteleződési és üzletfejlesztési tapasztalat az érintett piacok és a piacra jutási stratégiák szükséges ismerete mellett

  • 3-5 év értékesítési tapasztalat IT vagy telekommunikációs szektorban

  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt

Szükséges képesítések és bizonyítványok:

  • Műszaki vagy értékesítési területen szerzett végzettség előny

  • Negotiation Skill módszertanok, pl. Scotworks

  • Megoldásértékesítés/SPIN ismeretek

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem, alapbér + jutalék

  • Cafetéria

  • Egészségügyi szolgáltatás ellátás (Medicover)

  • Telefon, laptop, vállalati gépjármű

  • Home Office lehetősége betanulás után, irányadóan heti 3 nap

  • Rugalmas munkaidő

  • Hosszú távú fejlődési lehetőség

Skills Summary

Account Management, Business Acumen, Client Relationship Management, Revenue Growth, Sales Pursuits, Solutions Selling, Structuring Deals

Workplace type :

Hybrid Working

Equal Opportunity Employer

NTT is proud to be an Equal Opportunity Employer with a global culture that embraces diversity. We are committed to providing an environment free of unfair discrimination and harassment. We do not discriminate based on age, race, color, sex, religion, national origin, disability, pregnancy, marital status, sexual orientation, gender reassignment, veteran status, or other protected category

Join our growing global team and accelerate your career with us. Apply today.

A career at NTT means:

  • Being part of a global pioneer – where you gain exposure to our Fortune 500 clients and world-leading global technology partners and work with a network of over 40,000 smart and diverse colleagues across 57 countries, delivering services in over 200 countries.

  • Being at the forefront of cutting-edge technology – backed with a 150-year heritage of using technology for good. With 40% of the world’s internet traffic running on our network and where Emoji were first invented, you can be proud of the group’s many new ‘firsts’.

  • Making a difference – by doing meaningful work that helps to shape the future for our clients, and across industries and communities around the world.

  • Being your best self – in a progressive ‘Connected Working’ environment that promotes flexibility, connection and wellbeing. Where diversity and different perspectives are embraced to ensure equal opportunities for all.

  • Having ongoing opportunities to own and develop your career – with a personal and professional development plan and access to the broadest learning offerings in the industry.